Profesjonalizm

Naszą największą satysfakcją jest zadowolenie klienta, dlatego wciąż obserwujemy rozwijający się rynek narciarski, aby podnosić jakość świadczonych usług. Prace wykonujemy zarówno ręcznie jak i z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn.

Doświadczenie

Od ponad 22 lat zajmujemy się wypożyczaniem i serwisowaniem sprzętu narciarskiego. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu możemy świadczyć fachową pomoc, zarówno w doborze sprzętu jak i jego serwisowania.

Jakość

Stale inwestujemy w nowy sprzęt, zarównao dla klientów jak i urządzenia do serwisowania. Pracujemy na maszynach firmy Winstersteiger, należących do liderów branży i dających pewność najwyższej jakości.

Pracujemy na maszynach i urządzeniach firmy Wintersteiger oraz TOKO, które należą do liderów produkujących urządzenia do serwisowania nart i snowboardów. Największą dla nas satysfakcją jest zadowolenie klienta.

Szwagier Team - wypożyczalnia i serwis sprzętu zimowego


istnieje od 2000 roku. Od samego początku zajmujemy się profesjonalnie wypożyczaniem i serwisowaniem sprzętu narciarskiego.

W roku 2014 zmienił się jeden z właścicieli firmy oraz, co za tym idzie, firma przeszła gruntowny remont. W nowo powstałej spółce postawiliśmy główny nacisk na wysoką jakość oferowanych usług.

Dzięki doświadczeniu staramy się sprostać wymaganiom wciąż rozwijającego się rynku narciarskiego, dlatego też pracujemy na coraz nowocześniejszym sprzęcie i co za tym idzie świadczymy usługi na coraz wyższym poziomie. Staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz z rozwijającymi się wciąż nowymi stylami w narciarstwie. U nas nie tylko możesz wypożyczyć czy zregenerować swój sprzęt, ale także otrzymać fachową pomoc w doborze oraz kupnie sprzętu narciarskiego. Od 2018 roku firmą zarządza jeden właściciel.

czynne w sezonie zimowym
poniedziałek - niedziela
od 8:00 do 17:00

adres / ul. Myśliwska b/n (88) 43-370 Szczyrk

telefon / +48 501 344 000

"Szwagier Team" Stanisław Marusarz
NIP 7352398560

Gotowy na zimowe szaleństwo?

Dzięki nam nie musisz martwić się o sprzęt! W swojej ofercie mamy bogaty wybór nart i desek snowboardowych renomowanych firm - dla dzieci i dorosłych! Znajdziesz też u nas wszelkie akcesoria: kijki, kaski, ochraniacze i gogle.