Regulamin wypożyczalni

 

mObywatel

W związku z coraz częstszymi próbami kradzieży sprzętu narciarskiego na fałszywe wersje aplikacji mObywatel, nasza wypożyczalnia nie honoruje tejże aplikacji. Sprzęt może zostać wypożyczony po wcześniejszym okazaniu fizycznego dowodu potwierdzającego tożsamość wypożyczającego - dowód osobisty / paszport

Na dni, nie na doby!

W naszej wypożyczalni wypożyczamy sprzęt na dni. Oznacza to, iż opłata za sprzęt naliczana jest od pierwszego dnia wypożyczenia do momentu zdania sprzętu (ten dzień wliczając).

Wyjątkiem jest sprzęt skiturowy, który wypożyczany jest na doby. Po 24 godzinach naliczona jest kolejna doba wypożyczenia.

Ewentualne uszkodzenia sprzętu

Klient odpowiedzialny jest za sprzęt, który wypożycza. W przypadku uszkodzenia wypożyczonego sprzętu, pracownik lokalu ma prawo wycenić usterkę, a następnie prosić o uregulowanie naprawy.

czynne w sezonie zimowym
poniedziałek - niedziela
od 8:00 do 17:00

adres / ul. Myśliwska b/n (88) 43-370 Szczyrk

telefon / +48 501 344 000

"Szwagier Team" Stanisław Marusarz
NIP 7352398560

Gotowy na zimowe szaleństwo?

Dzięki nam nie musisz martwić się o sprzęt! W swojej ofercie mamy bogaty wybór nart i desek snowboardowych renomowanych firm - dla dzieci i dorosłych! Znajdziesz też u nas wszelkie akcesoria: kijki, kaski, ochraniacze i gogle.